Informacje kontaktowe

Prezes Zarządu

dr. inż. Bogdan Noga

 

+48 22 6173031 157

komórkowy +48 695 001100
 bogdan.noga@polgeol.pl

 

 

Wiceprezes Zarządu

Sebastian Wiśniewski

 

 +48 22 6173031 138

 komórkowy +48 508 378808

 sebastian.wisniewski@hpc-polgeol.pl

 

 

Główny Księgowy

Hanna Zarębska

 

 +48 22 6173031 256
 hanna.zarebska@polgeol.pl

 

 

Dyrektor Zakładu w Łodzi

Grzegorz Zalewski

 

 +48 42 6741402 42

 komórkowy +48 509 934480
 grzegorz.zalewski@polgeol.pl

 

 

Dyrektor Zakładu w Lublinie

Anna Kędzierawska

 

 +48 81 7441808

 +48 81 7480157

 komórkowy +48 667 001091
 anna.kedzierawska@polgeol.pl

 

Informacje kontaktowe

Kierownik Działu Sprzedaży i Koordynacji

Aneta Borowska

 

+48 22 6173031 127
 aneta.borowska@polgeol.pl

 

 

Kierownik Działu Geologii Technicznej i Ochrony Środowiska

Agnieszka Wichowska

 

 +48 22 6173031 155

 komórkowy +48 501 518122

 agnieszka.wichowska@polgeol.pl

 

 

Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego

Robert Flatt

 

 +48 22 6173031 171

 komórkowy +48 602 833613
 robert.flatt@polgeol.pl

 

 

Kierownik Działu Hydrogeologii

Jacek Kapuściński

 

 +48 22 6173031 176

 +48 22 6175961
 jacek.kapuscinski@polgeol.pl

 

 

Kierownik Laboratorium Badawczego

Anna Dublenko

 

 +48 22 6173031 295

 +48 22 6173031 153

 anna.dublenko@hpc-polgeol.pl

 

    

Ta strona korzysta z plików cookie
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.